Fotograf w Cieszynie

Studio fotograficzne

Magdalena Dyrda

To jest tylko wizytówka internetowa. Pełną ofertę znajdziesz na stronie internetowej magdalenadyrda.pl .Pracuje na Śląsku

 

Magdalena Dyrda - fotograf pracujący na terenie Cieszyna. Zajmuje się głównie fotografią kobiecą, sensualną, ślubną oraz dziecięcą.

Oferuje sesje zdjęciowe w studio oraz w plenerze. Pracuje głównie na terenie Cieszyna i okolic, ale wykonuje także zdjęcia w dalszych zakątkach Polski. Obsługuje głównie klientów z takich miejscowości jak Cieszyn, Ustroń, Wisła, Goleszów, Skoczów, a także z dalszych miast jak Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała. Niektórzy klienci przyjeżdżają nawet z Warszawy, Krakowa, a także z zagranicy.

Oferuje nie tylko sesje fotograficzne portretowe

Magdalena Dyrda nie wykonuje zdjęć do dokumentów. Tworzy natomiast wyjątkowe zdjęcia dla wymagającej klienteli. Specjalizuje się w fotografii kobiecej, świetnie sobie także radzi w sesjach dziecięcych. Nie wykonuje natomiast sesji z malutkimi dziećmi, czyli sesji noworodkowych.

W swoim studio, które znajduje się w Cieszynie, przy ulicy Bobreckiej 11 wykonuje sesje na przeróżnych tłach, a także na specjalnie przygotowanych aranżacjach. Używa przy tym specjalistycznego oświetlenia studyjnego, z różnorakimi modyfikatorami światła, tak aby zdjęcia były wyjątkowe i aby każde przykuwało uwagę. Studio składa się z kilku pomieszczeń, na dwóch poziomach budynku. W największym z nich znajduje się główne studio, gdzie wykonywana jest większość zdjęć. Jest tu kominek, a także ściana i podłoga wyłożona specjalnymi panelami drewnianymi w stylu vintage. Znajdują się tu także największe tła, na których często wykonywane są sesje portretowe oraz rodzinne. Są tu też małe tła do sesji dziecięcych. W pozostałych pomieszczeniach można znaleźć wannę do sesji sensualnych, garderobę i miejsce do makijażu, a także mniejsze studio.

Ulubionym miejscem Magdy, do wykonywania zdjęć, są jednak plenery. Wybiera często miejsca urokliwe i niepowtarzalne. Często takie które nie były wcześniej wykorzystywane przez fotografów. Możecie ją spotkać robiącą zdjecia na terenie Czech, w różnych zakątkach Cieszyna, Puńcowa, Dzięgielowa, Hażlacha, Jastrzębia Zdroju, a nawet Bielska-Białej.

Magda poza sesja dla osób prywatnych wykonuje także sesje dla projektantów odzieży, firm odzieżowych, modelek i modeli, oraz artystów, sław sportu czy miss polski.

Zdjęcia wykonane przez Magdę są często wyróżniane i nagradzane przez najlepszych fotografów świata. Są także publikowane w magazynach mody, czasopismach i w galeriach internetowych.

Dzięki temu że atmosfera podczas sesji fotograficznych Magdy jest zawsze przyjazna, a zdjęcia wyjątkowe, klienci często do niej wracają a także piszą czy przekazują dobre opinie.

Magdalena Dyrda poza fotografią zajmuje się także obróbką zdjęć dla krajowych i zagranicznych fotografów. Zajmuje się nie tylko retuszem ale także skomplikowanymi fotomontażami.W związku z zapotrzebowaniem ze strony klientów wykonuje także reportaże z uroczystości, takich jak śluby, spotkania rodzinne, komunie.KONTAKT

Magdalena Dyrda

tel. +48 728 394 563

43-400 Cieszyn, ul. Bobrecka 11

Magdalena Dyrda - Fotografia sesyjna

 


Sesje fotograficzne kobiece

Lubię pracować w miłej i swobodnej atmosferze, dzięki temu zarówno ja, jak i moje klientki potrafią podczas sesji zdjęciowej dać z siebie wszystko, czego efektem są wspaniałe ujęcia.

Podczas sesji fotograficznych kobiecych o dyspozycji moich klientek oddaję pokaźną kolekcję ubrań - głównie sukienek, oraz dodatków. W mojej szafie znajdziesz kreacje znanych marek, a także mniej znane ale równie piękne stroje - w różnych rozmiarach - od S do XXXL.

Sesje fotograficzne kobiece wykonuję w moim studio w Cieszynie, a także w plenerze.

Sesje kobiece plenerowe

Moim ulubionym miejscem do robienia zdjęć kobiecych jest plener, dlatego też najwięcej takich zdjęć znajdziesz w moim portfolio.

Sesje kobiece studyjne

W studio natomiast robię zdjęcia kobiece portretowe oraz zdjecia sensualne. Moje studio, pomimo że jest niewielkie, to pozwala na wykonanie zdjęć na kilku ciekawych tłach, na specjalnych aranżacjach, a także w wannie.

Gwarantuję pełną dyskrecję i nie publikuję zdjęć bez zgody klientki. W studio podczas sesji jesteśmy sam na sam i nikt inny nie ma wstępu do studia (chyba że jest to sesja grupowa). Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio które znajdziesz na mojej stronie internetowej : Sesje fotograficzne kobiece.

Zapraszam do miłej i owocnej współpracy
Magda


Sesje fotograficzne kobiece oraz sesje sensualne wykonuję głównie w mieście Cieszyn, ale także w Bielsko-Biała, Skoczów, Jastrzębie Zdrój i okolicach. Sesje studyjne kobiece oraz sensualne wykonuję w moim studio fotograficznym w Cieszynie, a także czasami, na życzenie, w dużym studiu fotograficznym na terenie Czech. Możesz mnie spotkać, robiącą zdjęcia do sesji fotograficznej kobiecej, w plenerze, w parkach, nad rzeką, w zamkach i pałacach oraz innych ciekawych miejscach. Pracuję głównie w Polsce na terenie województwa śląskiego oraz w Czechach na terenie okręgu Slezsko Moravskiego gdzie wykonuję sesje kobiece.


Sesje fotograficzne MODELING

Ofertę tą kieruję do modelek oraz modeli, a także artystów.
Zapraszam na sesje fotograficzne studyjne oraz plenerowe, które wykonuję w Cieszynie i okolicach.

 

POLAROIDY

 

Wykonuję zdjęcia typu polaroid - czyli takie na których postać gra główną rolę, które nie podlegają obróbce, oraz osoba pozuje w naturalnych pozach w zwykłej odzieży, a także w stroju kąpielowym. Zdjecia tego typu używane są w portfolio oraz kompozytkach i materiałach promocyjnych modelki. Konieczne są podczas pierwszego kontaktu z jakąkolwiek agencją modelek. Zdjecia nie podlegają obróbce komputerowej, dlatego bardzo waznym czynnikiem jest umiejętne ustawienie oświetlenia, kadrowanie a także dbałość o detale podczas całej sesji.

TESTY

 

Sesje fotograficzne dla modelek i modeli w studio lub plenerze. Podczas sesji modelka może przybierać dowolne pozy i być ubrana w dowolną odzież. Oczywiście pozy oraz stroje są ustalane przez fotografa, w porozumieniu z modelką. Sesje testowe to także zdjęcia typu beauty, fashion itd. Są to typowe zdjęcia do portfolio. Często podczas takich sesji towarzyszy modelce makijażystka i fryzjerka.

Sesje studyjne wykonuję w dwóch studiach.
Pierwsze z nich to moje atelier w Cieszynie. Tu wykonuję zdjęcia na przeróżnych tłach lub aranżacjach. W studio tym posiadam profesjonalne oświetlenie błyskowe, m.in beauty dish, octa, softboxy z gridem oraz inne.
Drugie studio jest zlokalizowane na terenie Czech i w nim wykonuję zdjęcia na białych oraz czarnych tłach, ale są to sesje typu fashion, beauty - czyli takie które wymagają dużej przestrzeni oraz kilku specjalistycznych świateł, które nie mieściłyby się w moim atelier.