Studio tatuażu w Warszawie
Moda,  Uroda

Studio tatuażu w Warszawie

Pierwsza wizyta w studio tatuażu w Warszawie może być prawdziwym przeżyciem. Jeśli nie wiesz, czego się po nim spodziewać, przeczytaj nasz krótki poradnik. Rozmawiamy o tatuażach, zasadach panujących w studiu i wyborze artysty tatuażu jako ogólnej zasady.

Czego spodziewać się po wizycie w studiu tatuażu?

Nie powinieneś się zbytnio denerwować pierwszą wizytą w studio. Jeśli masz już zarezerwowany termin tatuażu, wystarczy, że pojawisz się w salonie na czas. Resztą zajmie się tatuażysta. Przygotują Twoją skórę do tatuażu i wyjaśnią, czego możesz się spodziewać, gdy brzytwa dotknie Twojego ciała. Po wyjściu z salonu otrzymasz również instrukcje dotyczące pielęgnacji tatuażu. Jednak osoby, które wykonują tatuaż po raz pierwszy, boją się bólu. Niestety kontakt igły z ciałem może powodować różne stopnie dyskomfortu. Wiele zależy od indywidualnej tolerancji bólu i wybranego miejsca tatuażu. Szczególnie bolesne miejsca to: żebra, dłonie i kolana, dlatego na pierwszy tatuaż wybierz inny obszar ciała.

Pamiętaj tylko, że istnieją pewne zasady, których powinieneś przestrzegać przed wizytą w studio. Zignorowanie ich może skutkować odmową wykonania tatuażu. Przede wszystkim skóra, która ma być tatuowana, nie powinna być opalona. Im jaśniejsza skóra tym lepiej, dlatego przed zabiegiem unikaj opalania się na słońcu iw solarium. Po drugie, nie pij alkoholu, bo rozrzedzi ci krew i dyskwalifikuje cię z zrobienia sobie tatuażu. Po trzecie, stosuj się do szczegółowych zasad opisanych w regulaminie wybranego studia tatuażu. Co zawierają?

Regulamin studia

Każde studio tatuażu posiada własny regulamin dotyczący świadczenia usług. Od wielu lat wykonujemy tatuaże w Warszawie i na tej podstawie ustaliliśmy zasady panujące w studio. Pierwszym z nich jest depozyt. Jeżeli termin, w którym chcesz naprawić tatuaż i wpisać go do naszego grafiku, to najpierw musisz wpłacić zadatek. Możesz zmienić termin rezerwacji do 5 dni przed planowaną wizytą bez utraty zadatku. W przypadku nie pojawienia się na spotkaniu zadatek przepada. Pamiętaj też, aby przyjść na tatuaż bez towarzystwa ludzi i zwierząt.

Nasi tatuatorzy mogą odmówić wykonania tatuażu bez podania przyczyny. Klienci powinni również wziąć pod uwagę, że leczenie może zostać przerwane w wyjątkowych okolicznościach. Może się to zdarzyć w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia klienta lub wystąpienia poważnych zmian skórnych. Proszę się jednak nie obawiać, gdyż z możliwości odwołania lub przełożenia wizyty korzystamy tylko w wyjątkowych przypadkach. Nasi klienci mogą liczyć na naszą obietnicę wykonania swojej pracy w 100%, jeśli nie ma przeciwwskazań.

Konsultacja przed tatuażem

Osoby decydujące się na tatuaż zwykle widzą wzór na swojej skórze. Jednak nie we wszystkich przypadkach tak jest. Niektóre osoby nie mogą zdecydować się na projekt lub umiejscowienie tatuażu, wtedy pomocna może być konsultacja w studio. Rozmowa z artystą tatuażu może pomóc w znalezieniu pożądanego wzoru na skórze. Artysta odpowie na Twoje pytania i doradzi, gdzie wybrać tatuaż. Porozmawiacie nie tylko o projekcie, ale także o długości sesji i przebiegu terapii.

Możesz bezpłatnie skontaktować się z tatuażystą i porozmawiać o swoich pomysłach. Nasi artyści doradzą Ci na każdym etapie tatuażu, nawet jeśli nie masz wybranego wzoru. Po dziesięciu minutach rozmowy z tatuatorem Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Konsultacje są niezobowiązujące, co oznacza, że ​​nie musisz zapisywać się na tatuaż w naszym studio.

Jak wybrać profesjonalne studio tatuażu?

Studio tatuażu w Warszawie
Studio tatuażu w Warszawie

Wybierając studio tatuażu https://owb.org.pl/tatuaz-w-warszawie/, należy kierować się kilkoma kryteriami. Możesz skorzystać z opinii znajomych lub recenzji klientów znalezionych w Internecie. Wygląd salonu ma znaczenie, dlatego najlepiej umówić się na konsultację przed wykonaniem tatuażu. Dla własnego bezpieczeństwa wybierz czyste i uporządkowane miejsce. Zwróć uwagę na ceny i daty. Zbyt niski koszt tatuażu i wizyta „na ostatnią chwilę” powinny budzić podejrzenia. Tak się złożyło, że artystka wymyśliła wzorzyste specjały i szybkie randki. Jednak takie przypadki są rzadkie i zwykle trzeba poczekać, aby dostać się do dobrego studia tatuażu https://www.facebook.com/warszawatatuaze/.

Oprócz wyboru studia tatuażu bardzo ważny jest również wybór artysty tatuażu. Artyści zwykle specjalizują się w określonej dziedzinie. Jedni wykonują realistyczne tatuaże, inni preferują abstrakcyjne figury, napisy i geometryczne wzory. Gdy już wiesz, który wzór wybrałeś dla swojego ciała, znajdź artystę tatuażu, który specjalizuje się w tym projekcie. Zapewnisz, że tatuaż zostanie wykonany poprawnie, a wzór będzie wiernie odtworzony. Przed wizytą u tatuażysty możesz również sprawdzić jego recenzje, które potwierdzą słuszność Twojego wyboru.

Odwiedź nas, jeśli planujesz zrobić sobie tatuaż w stolicy. Od wielu lat wykonujemy tatuaże w Warszawie, a nasi artyści mają duże doświadczenie w swojej pracy. Przyjdź do studia i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji lub umów się na pierwszą wizytę.